Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

By  |  0 Yorum

  • ZİRAAT BANKASI KREDİ KARTI BAŞVURUSU

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Ziraat Bankası kredi kartlarıyla da dikkat çekiyor.Özellikle kart aidatı ücreti ödemekten bıkanlar mutlaka bir Ziraat Bankası kredi kartı sahibi olmalılar.Peki nasıl Ziraat Bankası kredi kartı sahibi olurum diyorsanız sizi bu yazımızda başvuru yöntemleriyle bilgilendireceğiz.


  • ZİRAAT BANKASI KREDİ KARTI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

ziraat-bankasi-kredi-karti-basvurusu

Ziraat Bankası kredi sahibi olmak istiyorsanız bunun ilk başvuru yöntemlerinden biri bir şubeye gitmek.Herhangi bir şubeden kimlik kartınız ve gelir belgenizle başvuru yapabilirsiniz.
Bunun yanı sıra Ziraat Bankası ATM’lerinden de başvuru yapılabiliyor.
444 00 00 numaralı telefon bankacılığından da Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu yapılabiliyor.
Eğer daha kolay bir yöntem arıyorsanız 4747 SMS şubesini de kullanabilirsiniz.Bunun için ‘’KART TCKM LİMİT GELİR’’ yazarak 4747’ye kısa mesaj atmanız yeterlidir.
İnternet şubesi,ATM yada SMS yoluyla başvuru yaptıysanız ön başvurunuzun sonucu size sms yoluyla iletilecektir.Eğer başvurunuz olumlu bulunduysa en yakın bir Ziraat Bankası şubesine kimliğiniz ve gelir belgenizle gitmeniz gerekmektedir.


  • ZİRAAT BANKASI KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCUMU NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

Ziraat Bankasına herhangi bir yöntemle yaptığınız kredi kartı başvurunuzun sonucunu öğrenmek istiyorsanız size yakın bir şubeye gidebilirsiniz.Ayrıca 444 00 00 ve 0850 220 00 00 müşteri iletişim merkezi de başvuru sonucu hakkında bilgi vermektedir.


  • ZİRAAT BANKASI KREDİ KARTI AVANTAJLARI NELERDİR?

Ziraat Bankası kredi kartının en büyük avantajı tüm müşterilerinde ortak sorunu olan kart aidatı ücreti bulunmamasıdır.Alışverişlerinizi hızlı bir şekilde yapabilmenizin yanı sıra ATM’lerden veya internet şubesi aracılığıyla nakit ihtiyacınızı da anında karşılayabilirsiniz.Yurt dışında veya yurtiçinde VİSA amblemi olan her yerde Ziraat Bankası kredi kartınızı kullanabilirsiniz.Her ay ekstrelerinizin e-mail adresinize veya cep telefonunuza sms olarak gönderilmesi de başka bir güzel özelliğinden bir tanesidir.


Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir