Yapıkredi Nuvo Nedir? Nuvo Başvurusu Nasıl Yapılır?

By  |  0 Yorum

Şüphesizdir ki, günümüzde bir şubesiz bankacılık furyası mevcut. Bankalardan her gün bu konu ile ilgili yeni bir uygulama ya da yazılım çıkartılıyor. Bunlara bir yenisi daha eklendi: Nuvo! Peki, nedir bu Nuvo? Nasıl kullanılır? Dilerseniz, sizinle beraber bu konunun detaylarını aktaralım.

Öncelikli olarak herkesin aklına gelen soru yüksek ihtimalle ”Yapı Kredi Nuvo Nedir?” olacaktır. Nuvo, şubesiz bankacılığın yeni nesil hali olarak tanımlanabilir. Şubeye gitmeden yapabileceğiniz işlemlerinizin yanı sıra, kulüp ve programlara dair özel indirimler, seçkin markaların avantajları ve daha birçok özel kampanyaya tek bir uygulama altında sahip olabiliyorsunuz. Günlük koşuşturmaların içerisinde herhangi bir yere gitmenize gerek kalmadan telefonunuz ya da bilgisayarınız sayesinde kişisel bankacılık deneyimini sizlere yaşatan Nuvo, her daim yenilikçi altyapısı ve kaliteli ara yüzü sayesinde siz kullanıcılarına bu eşsiz deneyimi 7/24 olacak şekilde sunuyor.

Peki, Nuvo Başvurusu Nasıl Yapılır? Bu soru için birçok olasılık bulunmaktadır. Şubeye gitmeden www.nuvo.com.tr üzerinden ya da mobil bankacılık üzerinden ilgili yönlendirmelerle çok pratik bir şekilde Nuvo’lu olabilirsiniz. Ancak hem başvuru yapıp hem de canlı bir operatörle aklınıza takılan sorular varsa 0850 222 05 55 numaralı Nuvo Çağrı Merkezi üzerinden de başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru sonrasında banka tarafından iletişim adresinize gönderilecek olan Nuvo Paketi ile ulaştırılacak olan üyelik sözleşmenizi imzaladıktan sonra sizde Nuvo’nun ayrıcalıklarla dolu dünyasına adım atmış olacaksınız. İşte Nuvo’lu olmak bu kadar kolay!

Artık sizde ”Yapı Kredi Nuvo Nedir?” , ”Nuvo Başvurusu Nasıl Yapılır?” sorularının cevabını biliyorsunuz. O halde ne duruyorsunuz? Hemen Nuvo’nun avantajlı dünyasına dahil olun ve size özel ayrıcalıklardan yararlanmaya başlayın.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir