Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

By  |  0 Yorum

  • VAKIFBANK KREDİ KARTI BAŞVURUSU

Ülkemizde çok fazla banka olduğu için tüm bankalar birbirleriyle rekabet içine girerek daha fazla müşteri çekmeye çalışıyorlar.Müşteri çekmek için kredi kartlarında yeniliklere başvurup müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak yaşam tarzlarına uyacak avantajlar sunuyorlar.Bu bankalardan birisi de Vakıfbank.Vakıfbank kredi kartı alan müşterilerine bir çok avantaj sunuyor.


  • VAKIFBANK KREDİ KARTI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? İSTENEN BELGELER NELER?

vakifbank-kredi-karti-basvurusu-nasil-yapilir

Vakıfbank kredi kartı almak isteyen kişiler başvuru yapabileceği bir çok seçenek var.Bunlardan biri hiç kuşkusuz internet.Vakıfbank resmi internet sitesine girerek online kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra SMS yöntemiyle de başvuru yapabilirsiniz.VB yazıp bir boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı da yazarak 5724’e göndermeniz yeterli. Tüm bunlar size uygun seçenekler değilse eğer size en yakın bir Vakıfbank Şubesine giderek kredi kartı başvurusunda da bulunabilirisiniz.TC kimlik numaranızla yapacağınız başvuru sonucunuzu 48 saat içerisinde verdiğiniz iletişim numarasından sizi arayarak bildireceklerdir. Kredi kartı başvurusu sonucunu öğrenmenin yolu ise telefon bankacılığını kullanmak.0850 222 0 724 telefon numarasından Tc kimlik numaranız ile sorgulama yapıp başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.


  • VAKIFBANK KREDİ KARTI AVANTAJLARI NELERDİR?

Vakıfbank kredi kartı her müşteriye uygun bir çeşitlilik göstermektedir.Farklı tasarım,limit ve özellikte olan kredi kartlarını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.Vakıfbank Worldcard’ınızla 250.000’i aşkın üye işyerlerinden alışveriş yaparak worldpuanlar kazanabilir ve bu worldpuanları yine üye işyerlerinde yapacağınız harcamalarda kullanabilirsiniz.Bunun için kasaya geldiğinizde kasa görevlisine ödemenizi birikmiş worldpuanlarınızla yapacağınızı söylemeniz yeterlidir. Vakıfbank ayrıca bireysel müşterilerine Taraftar World,Belediye World,Ulaşım World,Rail Miles,Kamu-sen,Öğretmen ve Kampüs kart çeşitleriyle de hizmet vermektedir. Vakıfbank kredi kartınızı tüm bunların yanı sıra sanal alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz.


Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir