Uzman Kadrosu ile İstanbul’un Her Noktasına Alarko Servis Hizmeti

By  |  0 Yorum

alarkoUzman kadro hizmetiyle kaliteli hizmet ve yılların tecrübesiyle Alarko ürünlerinizin tamirini, onarımı ve bakımını hassasiyetle yapıyoruz. İstanbul’da yer alan firmamıza ürünlerinizin kullanımı açıklamasıyla ile ilgili bilgi isteyebilir, bakım zamanı geldiğinde ürününüzün bakımını güvenle yaptırabilirsiniz. Özel Alarko Servis olarak ürünlerinize gereken değeri veriyoruz ve cihazlarınızı satın almış olduğunuzu ilk halinde kalmasını sağlıyoruz.

İstanbul Özel Alarko Servisinin amacı, müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmak ve güvenilir bir servis olma gururuyla yoluna devam etmektir. Bunu sağlamak için servisimizde özel olarak Alarko ürünlerinizin kalitesini korumak için eğitim almış, tecrübeli çalışanlar bulunmaktadır. Ürünlerinizi gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz çalışanlarımıza onarım ve bakım sırasında ürününüzle ilgili merak ettiğiniz kısmı sorabilir, yapılan işlemler hakkında çalışanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Ürünlerde meydana gelen herhangi bir arıza durumunda bizlere 7/24 açık olan çağrı merkezimizden veya internet sitemizden servis talep formu doldurarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İsteğiniz bize ulaştığı anda sürecimiz başlar ve siz değerli müşterilerimize en kısa sürede ulaşırız. Servisimiz ürününüzü şikâyetiniz/şikâyetleriniz doğrultusunda inceleyerek doğru arıza tespiti ile çözüm süreci başlamış oluyor. Servisimiz bizlere dönüş yaparak arızayı bildirir, parça değişimi gerektiren bir arıza durumu ise yedek parça değişimi yapılarak ürünün arızası giderilir. Ürününüzün bakımı için bize ulaşmanız durumunda aynı özenle ürününüzün bakımı yapılır. Servisimiz yapılan parça değişimi, bakım ve onarım durumunda, yaptığımız hizmetin kaliteli olduğunu göstermek için, 1 yıl boyunca geçerli işçilik ve parça garantisini sizlere sunmaktadır.

Günümüzün teknolojisine uygun olarak ilerliyoruz çünkü Özel Alarko Servis olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetinizi önemsiyoruz. Servisimiz kaliteli hizmete önem veren bir servis olup, güvenirliğimiz, çalışanlarımızın disiplinli ve özenli olması ile siz değerli müşterilerimize gururla hizmet etmekteyiz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir