Toshiba Servis Menemen

By  |  0 Yorum

Japonya menşeili elektronik devi Toshiba adından söz ettirmeye bu yıl da devam ediyor. Uzak Doğu’nun en gelişmiş ülkesi Japonya’nın elektronikteki başarısını yıllardan beri bütün dünyaya kanıtlamış olan bu dev marka aklınıza gelebilecek her alanda elektronik üretmekte.

Televizyon, bilgisayar, bilgisayar bileşenleri, beyaz eşya, küçük ev aletleri, ısıtma ve soğutma sistemleri gibi ihtiyaç olan her konuda ürünleri bulunan bu markanın ülkemizdeki dağıtım ağı da oldukça geniş.

Kalitesini halihazırda ispatlamış olan bu dayanıklı marka için çok sayıda özel teknik servis varken ne yazık ki hepsi aynı kalitede hizmet veremiyor. Toshiba Servis Menemen firmamız seneler önce kararlı bir şekilde çıktığı bu yolda emin adımlar ile ilermeye devam ediyor.

Toshiba kalitesine güveniş olan kullanıcılarının servis tarafında hayal kırıklığı yaşamasının önüne geçmek için müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti en üst seviyede tuttuğumuz gibi her zaman diğerlerinden birkaç adım önde olmaya devam ettik. Hızlı servis, aynı gün servis gibi diğer firmalarda olmayan hızlı hizmetleri size sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Haftada her gün aktif çalışan çağrı merkezimizi 24 saat boyunca, ne zaman isterseniz arayabilirsiniz. Ayrıca yedek parçalarda orijinallik, servis hizmetlerimizde verdiğimiz garanti paketi, uzman ekibimiz ve güler yüzlü müşteri destek personelimiz ile Toshiba Servis İzmir farkını bir kez daha ortaya koyuyor. Kalite tercihinizden dolayı sizlere teşekkür ediyoruz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir