Teb Kredi Kartı Başvurusu

By  |  0 Yorum

  • TEB KREDİ KARTI BAŞVURUSU

Ülkemizde neredeyse hemen hemen herkesin bir kredi kartı var.Her bankanın değişik avantajlar sunduğu kredi kartlarının en iyileri içerisinde Türkiye Ekonomi Bankasının kredi kartını da sayabiliriz.Müşterilerine cazip ve uygun teklifler içeren ve kart çeşitliliği bulunan Türkiye Ekonomi Bankasına kredi kartı başvurusu nasıl yapılır bu yazımızda bunu anlatacağız.


  • TEB KREDİ KARTI BAŞVURUSUNU NASIL YAPABİLİRİM?

teb-kredi-karti-basvurusu

Türkiye Ekonomi Bankasına kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız bunun için izlemeniz gereken bir kaç tane yol var.Bunlardan ilki bir Türkiye Ekonomi Bankasına gidip form doldurmak.Bu bilindik yöntem size zor geliyorsa başka yollar da deneyebilirsiniz.

0850 200 0 666 numaralı Türkiye Ekonomi Bankası telefon bankacılığı aracılığıyla kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankasının resmi internet sitesinden kredi kartı başvurusu da yapabilirsiniz.Başvuruyu yaparken TC kimlik numaranız telefon numaranız ve mail adresiniz istenecektir.Bu bilgileri doğru girdiğinizden emin olarak başvuru yapmalısınız.Bilgileri yanlış vermeniz halinde kredi kartı başvurunuz kabul olmayacaktır.


  • TEB KREDİ KARTLARI VE ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

TC vatandaşı olan,18 yaşından büyük ve geliri bulunan herkese kredi kartı alma imkanı sağlayan Türkiye Ekonomi Bankasının şuanda bünyesinde bulunan kredi kartları şunlardır.
Teb Bonus Kredi kartı
Teb Bonus PIus Kart
TEB Bonus Premium Kart
TEB TotaI Kart
TEB She Kredi Kart
ÜniversiTEB Bonus card
TEB PIatinum Card
TEB Bonus SanaI Kart
TEB Bonus Ek Kart
TEB Doktor PIatinum Card
Teb kredi kartları bonus kartların tüm özelliklerini barındırmaktadır.Otomatik ödeme,nakit avans ve havale gibi bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.Anlaşmalı işyerlerinin kampanya ve indirimlerinden yararlanabilir,avans millerle ücretsiz seyahat edebilirsiniz.Tüm bunların yanı sıra yakınlarınız için 10 kişiye kadar ek kart çıkartabilirsiniz.


Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir