TEB Çiftçilere Özel Yatırım Kredileri

By  |  0 Yorum

Türkiye Ekonomik Bankası yatırım kredileri ile çiftçilerin yanında olmaya devam ediyor. Geliştirilen kampanyalar ile çiftçilerin tüm sıkıntılarına çare olmayı başaran TEB, sağladığı düşük faizli kredi oranları ile de çiftçinin mahsul üretme dahil, yatırım içeren tüm işlerini kolaylıkla yapmasını sağlıyor.

TEB, çok sayıda yatırım kredi çeşitleri ile çiftçinin ihtiyacına yönelik kolaylıklar sunmaktadır. Tarımsal Kredi Projesi ile hibe olanaklı projelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. IPARD Kredi Niyet Mektubu ile Avrupa Birliği Katılım Öncesi Yardım Aracı Kırsal Kalkınma Programı’na başvurabilirsiniz. Süt Hayvancılığı ile barınak yardımı ve tamiratı, süt hayvanları için avantajlı kredi oranlarından faydalanabilirsiniz. Besicilik Yatırım Kredisi ile etçil hayvan yetiştirilmesinde, 60 aya kadar vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Seracılık Kredisi ile Sera kurmak isteyen çiftçilerimize avantajlı krediler sunulmaktadır. Arazi ve İşletme Alımı Kredisi ile yeni tarım alanlarını uygun kredi desteğini alabilirsiniz. Çiftlik ve Bahçe İnşası Kredisi ile çiftliğini ya da bahçesini onarmak isteyen çiftçiler için kredi imkânı sunulmaktadır. Modern Basınçlı Su Sistemleri Kredisi ile üretim miktarını artırması için çiftçilere finansman kaynağı sunulmaktadır. Traktör Kredisi ile yeni ve modern araçlar çiftçiler kolaylıkla sahip olabilir. Makine Ekipman ve Kadın Patrona Özel EBRD Kredileri uygun faiz oranlarıyla çiftçilerin hizmetine sunulmuştur.

TEB çiftçilerimizin her türlü ihtiyacına yönelik yatırım kredileri ile çiftçinin dostu olduğunu kanıtlamıştır ve alternatif kredi fırsatlarıyla çiftçilerin yüzünü güldürmeyi başarmıştır.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir