Şişli’de Kaliteli Bir Dyson Servis mi Arıyorsunuz?

By  |  0 Yorum

Elektrikli süpürge denildiği zaman akla ilk gelen Dyson, uzmanlaştığı bu kategori üründe müşteri beklentilerini tam olarak karşılayan, sağlık açısından avantajlı özelliklere sahip bir ürünü sunmaktadır. Türkiye’de özellikle sağlık sorunu yaşayanlar için önemli bir işlevi yerine getiren Dyson süpürge, temizlikte devrim yaratan bir üründür. Bu ürünü kullanan ev hanımları temizlikte kolaylık sağlayacak bir cihaza sahip olacaklardır.

Dyson süpürgelerin tamir ve bakım işlerini yürüten Dyson Servis Şişli hizmetlerimiz, cihazın tüm teknik donanımına hakim ve konusunda profesyonel ekiplerle çalışmaktadır.

Dyson Servis Şişli

Dyson Servis hizmetimiz, geniş bir teknik ekiple sunulan, orijinal yedek parçaların kullanıldığı, profesyonel bir hizmettir. Tamir işleminin tüm adımları firmamız tarafından daha önce belirlenmiş prosedürler çerçevesinde teknik personelimiz tarafından kusursuz biçimde uygulanır.

Bu sayede hızlı ve titiz bir çalışma yürüten ekiplerimiz, ürününüzün tekrar arızalanmadan uzun süre boyunca çalışabilmesini sağlayacaktır. Değişimini gerçekleştirdiğimiz parçalara 1 yıl boyunca garanti sağlayarak, bu süre zarfında aynı parçanın arızalanması durumunda ücretsiz değişim gerçekleştiriyoruz.

Firmamıza ulaşabilmek için 444 7 856 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. Firmamız personelleri sizlere en kaliteli hizmeti hızlı bir biçimde sunabilmek için haftanın 7 günü 24 saat boyunca çalışmaktadır. Dyson Servis İstanbul hizmetimizle adresinize gelen mobil ekiplerimiz en acil durumdaki arızalara dahi anında müdahale edebilmektedir. Firmamızdan alacağınız servis hizmetinden memnun kalacak, ürününüzü uzun süre arızalanmadan kullanacaksınız.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir