Sigortasız Kişiye Kredi Veren Bankalar

By  |  0 Yorum

Günümüzde sigorta yaptırmak oldukça yoğunlaşmış olsa da sigorta yaptırmak bir zorunluluk değil ve sigortası olmayan bir sürü insan var. Sigortasız bir sürü kişi de haklı olarak nakit paraya ihtiyaç duyabiliyor. Kredi çıkma olasılığının sigortası olan ve maaş alan kişilere çıkması daha muhtemel olmasına rağmen sigortasız kişiye kredi veren bankalar tabi ki mevcut. Tabi ki bu durumda bankanın size güvenebilmesi için ve kredinin çıkması için bazı kriterlere gereksinim duyuluyor.

Sigortasız kişiye kredi veren bankalar sayesinde kredi çekmek istediğiniz herhangi bir banka hesabınızda bir miktar para varsa kredi çekmeniz kolaylaşıyor. Üstelik artık ev hanımlarına, öğrencilere kredi rahatça verilebiliyor. Eğer ki garanti gösterebileceğiniz bir mal varlığınız varsa örneğin bir eviniz, arsanız, bir arabanız istediğiniz bankadan kredi çekebiliyorsunuz.

Halk banktan kredi çekmek istiyorsanız başvuru sayfasına girip gerekli talimatları yerine getirip başvuru formunu doldurabilirsiniz. Kredi çekmek için kendi semtinizde banka şubesini arayıp şubeye gitmenize gerek kalmadan internet üzerinden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. İş Bankasından kredi çekmek istiyorsanız internet sayfasındaki telefon numarasından arayarak gerekli talimatları yerine getirip başvuru yapabilirsiniz. Deniz Bank’tan kredi çekmek için de aynı adımları uygulayabilirsiniz. Yapı Kredi’den ve ING Bank’tan kredi çekmek isterseniz telefonla arayarak ya da sms ile ya da internet üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Finansbank’tan da sms ile ya da internetten başvuru yapabilirsiniz.

Sigortanız yoksa ve kredi çekmek durumundaysanız sigortasız kişiye kredi veren bankalar sayesinde kredinizi kolayca çekebilirsiniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir