Şekerbank Kredi Kartı İptali

By  |  0 Yorum

Son dönemlerde kredi kartı kullanımı önceki yıllara oranla artış göstermektedir. Dar gelirli çalışanların bile cüzdanlarında çok fazla kart görmek mümkün olmaktadır. Kartları ödeyemiyoruz ve kapatmaya iptal etmeye karar verdik peki bunun için ne yapmalıyız.

Şekerbank kredi kartınızı iptal etmek istiyorsunuz. Bunun için nasıl bir yol izlemelisiniz. Uzun yıllardır kullandığınız kartı iptal etmek istiyorsunuz bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. Size aşama aşama bu olayı anlatacağım.

Bu olayı iki aşamada gerçekleştirebilirsiniz.
İlk olarak yüz yüze bu işlemi yapmak isterseniz hesabı açtırdığınız şekerbank şubesine gidip şekerbank kredi kartınızı iptal edebilirsiniz. Öncelikle bireysel işlemlerden sıra numarası olarak bireysel temsilcilerle birebir görüşüp bu işlemi yapabilirsiniz.

Bu biraz uğraştırıcı bir yoldur tabi ki ama siz siz yüz yüze işlem yapma taraftarıysanız bu şekilde ve buna ayıracak bir vakte sahip iseniz bu şekilde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bireysel temsilcilerden her türlü yardımı alabilirsiniz.

Bu işlemin ikinci bir yolu mevcuttur tabii. Şekerbank kredi kartınızı iptal etmek için. İkinci yol telefon bankacılığı dediğimiz yeni nesil bankacılık yoluyla bu işlemi yapabilirsiniz. Bunun için şekerbank müşteri hizmetleri 444 7 878 numarayı arayıp müşteri hizmetleri ile görüşerek bu işlemi yapabilirisiniz. Burada müşteri temsilcisi sizden kart numarası, Türkiye cumhuriyeti vatandaşlık numaranız, müşteri numaranız, gizli sorunuz, anneniz kızlık soyadındaki harfleri sıralama olarak sorabilmektedir. Bu hattı aradığınızda yanınızda bu tarz bilgileri içeren evrakları bulundurmaya dikkat ediniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir