Özel Sharp Teknik Servisi

By  |  0 Yorum

Elektronik eşyalar, ev aletleri, güneş sistemleri ve daha birçok farklı kategorilerde teknolojik ürünleri ile İstanbul halkının da hizmetine sunulan Sharp ürünleri sayesinde daha rahat bir günlük yaşam sizleri bekliyor. Sharp marka ürünler için siz değerli müşterilerimizin tüm sorunları ile yakından ilgileniyoruz ve farklı sorunlar için de telefon desteği sunarak karşılıklı güven ilkesini biraz daha pekiştirmeye çalışıyoruz.

Özel Sharp Teknik Servis İçin; 444 8 848

Yıllardır bu sektörde yer alıyor olmanın verdiği rahatlığı kullanmıyoruz, tam aksine bu sorumluluğu tam anlamıyla omuzlarımızda hissediyoruz. Sharp markasının kalitesi ile yakından ilgilenen firmamız bu kaliteyi servis hizmetlerinde de yansıtıyor ve siz değerli müşterilerine en iyi şekilde sunmaya devam ediyor. Uzman kadrosu ile birlikte en iyi şekilde sizlere hizmet veren firmamız sizlerden gelen soruları da en iyi şekilde yanıtlayarak yardımcı olmaya çalışıyor.

Sharp özel servis merkezine ulaşmanın en kolay yolu aslında web sitelerimizdir çünkü bu sayede bir tık ile servis hizmeti alabiliyorsunuz fakat insanlar genellikle çağrı merkezi numaralarımızı tercih ediyor ve buna bağlı olarak 444 8 848 numaralı telefonlardan bizlere ulaşmayı tercih ediyorlar.

Firmamızın telefonları 7 gün boyunca aktif olarak hizmet veriyor ve sizler de dilerseniz hafta içi ya da hafta sonu fark etmeksizin bizlerden hizmet alabilir ve kaliteli özel servis hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Sharp marka tüm ürünlerinizle yakından ilgileniyoruz ve sizlere kaliteyi sunuyoruz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir