Özel İstanbul Buderus Kombi Servisi

By  |  0 Yorum

Beyaz eşya firmalarından Türkiye’de önemli bir yere sahip olan Buderus firmasıdır. Bu firma son zamanlarda yaptığı kampanyalarla büyük bir çıkış yakalamıştır. Müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayan Buderus firması bazı noktalarda beklentileri karşılayamamaktadır. Beklentileri karşılayamadığı en önemli konulardan bir tanesi de arıza konusundaki işlemlerdir.

Buderus yetkili servisinin sizleri çoğu konuda sıkıntıya düşürdüğü ve işleri zamanında yapmadığı kesin bir yargıdır. İşte bizler Buderus beyaz eşya kullanıcıları için bu sıkıntıların ortadan kaldırılması için elimizden geleni yapmak için kurulduk. Amacımız sadece sizlerin arıza sorunlarınızı en hızlı şekilde ortadan kaldırmaktır.


İstanbul Buderus Servis özel bir servis hizmeti sunmasına karşın sizlerin maddi anlamda büyük zarar uğramanızı da engellemektedir. Bunun sizler için son derece önemli bir konu olduğunu biliyoruz. Maddi anlamda her bütçeye uygun hizmeti kaliteli bir biçimde ortaya koymak en büyük çalışmalarımızdan biridir.

Buderus Servis bir üründe hizmet uygulamadan önce sizlerin onayını almaktadır. Onayınızı aldıktan sonra sizlere en kısa zamanda ve en uygun koşullarda hizmet vermektedir. Ayrıca herhangi bir parça değişimi ya da işçilik hizmeti sunduğu zaman bu hizmetler 1 yıl boyunca garanti altındadır. Bu süre zarfında herhangi bir problem karşılarsanız bu sorunları temin etmekteyiz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir