Özel Beko Servis İzmir: 444 55 45

By  |  0 Yorum

Türkiye’nin lider beyaz eşya üreticilerinden bir tanesi olan Beko, yurt dışına ihraç ettiği ürünlerle de global bir firma haline gelmiştir. Evlerdeki beyaz eşya ihtiyaçlarında ilk tercih edilen markalar arasında yer alan Beko ürünleri her keseye uygun, kaliteli ve dayanıklı ürünler olmasıyla bilinmektedir. Beko kullanan birçok tüketici, üründen memnun kaldığını bildirerek bir sonraki beyaz eşya alışverişinde bu ürünü tercih edeceğini beyan etmektedir.

Fazla arıza çıkarmaması, uzun süre dayanabilmesiyle ön plana çıkan Beko ürünleri, zaman içerisinde fazla kullanıma ve eskimeye bağlı olarak arıza sorunlarıyla karşı karşıya kalabilir. Bu aşamada devreye giren firmamız Beko Servis İzmir olarak, ildeki tüm Beko arıza taleplerini karşılayacak geniş bir kadroyla çalışmaktadır.

Firmamızın sunduğu Beko servis İzmir hizmetimizle en kaliteli, teknik bilgisi yüksek, dinamik, güler yüzlü personellerden hizmet alacaksınız. Tüm ihtiyaçları cevaplayabilmek için geniş bir kadroyla çalışan ekiplerimiz, zengin malzeme stokumuzla uzun süreler boyunca beklemeden cihazınızın tamir işlemlerini gerçekleştirecektir.

Tamir aşamasında orijinal parçalar kullanan firmamız, sunduğu 1 yıllık parça garantisiyle cihazlarınızın uzun süreler boyunca sorunsuz çalışmayı sürdürmesini hedeflemektedir.

Beko servis İzmir telefonumuza 7 gün 24 saat boyunca 444 55 45 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz soru ve sorunlarınızı cevaplandıracak, taleplerinizi kaydedecektir. Dilediğiniz zamana oluşturulacak randevuyla ekiplerimiz en acil tamir işlemlerinde dahi adresinize gelerek cihazınızın sorununu çözecektir. Bizimle gerçekleştireceğiniz tamir işlemlerinden memnun kalacaksınız.
Web: http://www.bekoservisizmir.org

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir