Özel Ataşehir Demirdöküm Kombi ve Klima Servisi

By  |  0 Yorum

İklimlendirme teknolojilerinde öncü markalardan birisi olan Demirdöküm markasının tüm kombi modellerinde karşılaşılan sorunlarda profesyonel servis hizmetleri evinize kadar ulaşıyor. Donanımsal ve fonksiyonellik açısından son derece geniş bir yapıya sahip olan Ataşehir Demirdöküm Servis merkezi tarafından Ataşehir ilçesi genelinde tüm Demirdöküm markalı kombilerin mevcut arızalarına ilişkin olarak profesyonel servis çözümleri uygulanıyor.

Ataşehir ilçesi genelindeki hazır vaziyette bulunan tam donanımlı mobil Demirdöküm Servisi araçları ile kombinizde yaşadığınız probleme ilişkin olarak kısa süre içerisinde servis müdahalelerinde bulunabiliyor. Özelikle de teknik donanım açısından Demirdöküm’ ün en yeni ve en güncel teknolojisine uygun olarak dizayn edilmiş olan servis donanım ve ekipmanları ile birlikte bu alanda uzmanlaşmış ve deneyim sahibi olan teknik uzmanlar ile servis müdahaleleri gerçekleştiriliyor.

Kombideki arızanın kontrolleri yerinde gerçekleştirildiği gibi yerinde müdahale ile en komplike arızalanmalar haricinde cihaz servis merkezine getirilmeden onarılabiliyor. Eğer kombinin kapsamlı problemi dolayısı ile daha ileri bir donanım gerekliliği söz konusu olursa uzman ekipler tarafından yapılan söküm işlemi ile parçaları veya komple kombinin kendisi servis merkezine getirilerek, onarım çalışmasına alınıyor. Ürünün orijinalliğin uygun standartlarda ve kaliteli malzemeler ile gerçekleştirilen onarım müdahaleler sonucunda kombinin yeniden ilk günkü verimliliğini sunabilecek potansiyelde çok uzun yıllar kullanımının mümkün olması sağlanıyor. Bu garantili ve kaliteli kombi servisi hizmetleri için 7 gün 24 saat kesintisiz olarak iletişim hatlarından destek alınabiliyor.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir