Özel Ariston Teknik Servis Noktası

By  |  0 Yorum

Sektördeki 10 yılı aşkın süredir gerçekleştirdiğimiz ve verdiğimiz hizmetler sayesinde Ariston özel teknik servis firması olarak İstanbul halkının güvenini kazanmayı başardık. Garanti süresi bitmiş olan tüm Ariston marka ürünleriniz firmamız güvencesi altında. Özel servis hizmeti olarak bu sektörün önde gelen isimlerinden olan Ariston özel teknik servis firması, verdiği hizmetler ve sizlere sunduğu ayrıcalıklar sayesinde her geçen gün hitap ettiği kesimi genişletmeye devam ediyor.

Parça değişimleri için 1 yıl garanti veren firmamız bu süreç boyunca kafanızın rahat olmasını sağlıyor. Bu süre içerisinde karşılaşacağınız her türlü sorunda firmamızı arayarak durumu bildirebilir ve ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz. Aynı arızanın baş göstermesi durumunda firmamız garanti belgeniz ile birlikte ücretsiz olarak sizlere hizmet sunacaktır.

Firma olarak servis sonrası sizlere birçok kolaylık sunuyoruz. Ödeme şekliniz nakit ya da kredi kartı bizler için hiç fark etmez. Siz değerli kullanıcılarımız için hangi ödeme şekli daha kolaysa bizim kabulümüzdür. Özel Ariston teknik servis firmasının hizmetleri sonrası asla ve asla yüksek ve kabarık fiyatlarla karşı karşıya gelmezsiniz. Fiyat olarak bu sektörde en uygun hizmet veren ve kalite olarak en yüksek hizmeti sunan bir firmayız.

İnternet adresimizden servis ağlarımızı ve bölgeleri takip edebilir, sizlere en yakın numaralara bu şekilde ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi ekiplerimiz 7 gün 24 saat sizlerin telefonlarını bekliyor olacaktır.

Tüm bunların yanı sıra web sitemizden Çamaşır makinesi su boşaltmıyor! gibi sorunların detaylı çözümlerini de bulabilmektesiniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir