Online Kredi Başvurusu için En İyi 5 Banka Önerisi

By  |  0 Yorum

İhtiyaç duyduğunuz krediye sahip olmak için bankaya gitmeye gerek duymadan kredi başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz. Birçok banka online kredi verme fırsatı sunmaktadır. Aşağıda online kredi veren en iyi beş banka ve sundukları kredi imkanları ile ilgili bilgiler yer almaktadır.

  • Finans Bank Online Kredi

Finans Bank ile online krediye yalızca İnternet veya cep şubelerinden başvurabilirsiniz. Kredi miktarı ihtiyacınız doğrultusunda minimum 1,000 TL maksimum 30,000 TL’dir. Başvurulduğunuz kedinin onaylamasından itibaren kredinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz.


  • Akbank Online Kredi

Akbank Direkt Kredi ile 15,000 TL’ye kadar kredi imkânına sahip olabilirsiniz. Başvurunuzu yapıp kredi kullanım onayınızı aldıktan sonra kredinizi hemen kullanabilirsiniz.


  • Garanti Bankası İle Online Kredi

Garanti Bankası’nda kredi başvurunuzu e-Kredi ile yapabilirsiniz. Kredinizi 36 aya varan vadeyle 12,000 TL’ye kadar uygun faiz oranları ve geri ödeme imkânlarıyla alabilirsiniz.


  • Vakıfbank Online Kredi

Vakıf Bank ile kredi imkanına 18 yaşını doldurmuş, TC vatandaşı olup aylık gelirini belgeleyebilen herkes online 24 saat boyunca başvuru yapabilir. Krediniz başvuru onayınızı aldıktan sonra belirlenen faiz oranı iki iş günü için geçerli olacaktır.


  • İş Bankası Online Kredi

İş Bankası maksimum 15,000 TL ve 36 aya kadar uygun kredi fırsatları sunmaktadır. Kredi başvurunuzu telefonunuza indireceğiniz İşCep uygulaması ya da internet şubesi aracılığı ile yapabilirsiniz.


Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir