Narlıdere Franke Servis Merkezi

By  |  0 Yorum

Son yıllarda önemli bir gelişim ivmesi yakalayarak, temel fonksiyonlarından çok daha fazlasını insanlara sunmaya başlayan beyaz eşya teknolojisine öncülük yapan Franke markasının birbirinden üstün teknolojilere sahip olan tüm beyaz eşya ürünleri ile yaşam alanlarında yüksek konfor standartları yakalanabiliyor. Ancak bu beyaz eşya ürünlerinde meydana gelen problemler ve arızalanmalar gündelik yaşantı içerisinde ciddi aksamalara neden olabileceğinden Franke Servis Narlıdere merkezi tarafından ilçe genelinde uzun yıllardır profesyonel özel beyaz eşya servisi hizmetleri sunuluyor.

Franke markalı tüm beyaz eşya ürünleri ile ilgili olarak kullanıcıların karşı karşıya kalabilecekleri sorunlara dair en ekonomik ve aynı zamanda da en kaliteli servis hizmetlerini sunmayı hedefleyen özel Franke Servisleri cihazların kullanım ömrünün daha uzun olmasını sağlıyor. Özellikle de cihazların kullanım fonksiyonlarında sorun yaşanması ya da cihazların hiç kullanılamayacak durumda olması durumunda alanında uzman ve deneyim sahibi olan teknik personeller, adrese yönlendiriliyor. Bölge genelinde her zaman hazır durumda bulunan tam teşekküllü gezici servis araçları sayesinde aynı gün içerisinde beyaz eşya servisi hizmeti alınabilmesi mümkün oluyor.

Bu kapsamda da cihazların arızasından kaynaklı olarak gündelik yaşantı içerisinde yaşanan aksaklıkların minimal seviyede tutulması sağlanabiliyorken, bu özel beyaz eşya servisi hizmetlerinden yararlanabilmek ve cihazların çok daha uzun ömürlü bir şekilde kullanımı için 7 gün 24 saat kesintisiz olarak iletişim numaraları üzerinden beyaz eşya arıza bildiriminde bulunabiliyor.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir