Libelle Teknik Servis

By  |  0 Yorum

İster kurumsal çalışma alanlarında olsun, ister de bireysel yaşam alanlarında olsun fark etmeksizin derinlemesine temizlik hem rahatlık hem de insan sağlığı açısından çok büyük bir önem taşımaktadır. Bu neden ile de bu gibi alanlardaki temizlik çalışmalarında ortaya çıkan gereksinimler göz önünde bulundurularak geliştirilmiş ek aparatları ve yüksek fonksiyon özellikleri ile büyük bir kolaylık getiren Libelle temizlik robotları, son yıllarda oldukça yoğun şekilde kullanılıyor. Her zeminde ve her alanda en rahat şekilde en zorlu kirlerin dahi çıkartılabilmesine yardımcı olan Libelle temizlik robotlarının kullanımı esnasında ortaya çıkabilecek tüm sorunlar için Libelle Teknik Servis merkezine başvuru gerçekleştirilebiliyor.

Deneyimli ve uzman çağrı merkezi personelleri ile 7 gün 24 saat hizmet veren Libelle Servis iletişim numaraları sayesinde Libelle temizlik robotları için ihtiyaç duyulan profesyonel servis hizmetlerine kolay bir şekilde ulaşılabiliyor. Bölge genelinde müdahale için her zaman hazır durumda bekletilen tam teşekküllü gezici servis araçlarının çok kısa zaman dilimleri içerisinde ilgili adrese ulaşabilmeleri ve tam donanımlı servis araçları ile yerinde servis müdahalesi gerçekleştirebilmeleri ile sorunlardan kısa sürede kurtulabilmek mümkün oluyor.

Böylelikle Libelle temizlik robotu arızası nedeni ile temizlik işlerinde günün akışı içerisinde geride kalınması gibi bir durumun söz konusu olmaması sağlanıyor. Ayrıca cihazlardaki arızaların giderilebilmesi için her zaman orijinal Libelle yedek parça kullanımları gerçekleştirilmektedir. Böylelikle onarım sonrasında da ilk günkü kalitesinde kullanımı gerçekleştirilebiliyor.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir