Kredi Veren Bankalar

By  |  0 Yorum

  • KREDİ VEREN BANKALAR

Yaşam şartlarının zorluğu nedeniyle borç içinde olan insanların ilk başvurdukları yerler bankalar olmaya başladı.Günümüzde neredeyse kredi vermeyen banka yok.Peki kredi alırken hangi bankaları tercih etmeliyiz.
Kredi alırken istenen evraklar uygulanan prosedürler zaman zaman yorucu olabiliyor.Müşteriler bu yüzden tercihlerini daha hızlı kredi veren bankalardan yana kullanıyorlar.

Çabuk kredi veren bankaları bulmanın e kolay yolu cep telefonunuza gelen mesajları incelemek.Bazı bankalar sms yoluyla kredi teklifinde bulunurlar.Mesajı aldığının bankanın herhangi bir şubesine gittiğinizde evrak işlerinizi tamamlayarak şube müdürünün imzasıyla ihtiyaç kredinize sahip olabiliyorsunuz.Bankanın sizin hakkında bilgisi olduğu için sms yoluyla zaten bir ön onay aldığınız için krediyede kolay sahip olabiliyorsunuz.

Bunun yanı sıra bazı bankaların sms servisleriyle de hızlı kredi alma imkanınına sahip olmanız mümkün.Sadece tc kimlik numaranız yollayarak krediyi alıp almayacağınızın bilgisi size iletiyor.Böylece banka banka dolaşıp yorulmadan başvuru imkanı elde edebiliyorsunuz.

Eğer kredi almak istiyorsanız ama kredi notunuz düşükse bunun için de bir çözüm var.Tüm bankalar olmasa da kredi sicili kötü olan müşterilere de kredi veren bankalar bulunuyor.Bu bankalara başvurarak kredi alabilirsiniz.Kredi notu düşük olan müşterilere kredi veren bankalar arasında en çabuk olan Fibabanktır.Bunun haricinde İşbankası,Akbank,TEB ve İNGbanka da başvurabilirsiniz.Başka bankalara olan borcunuzu kapatmak için kredi lazımsa borç yapılandırma için bu bankalar size yardımcı olacaktır.


 

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir