Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2016

By  |  0 Yorum

Son zamanlarda artan kredi başvuruları karşısında bankalar da müşterilerine kefilsiz ve zahmetsiz kredi hizmeti vermeye başlamışlardır. Müşterilere özel kredi kampanyaları ve avantajlı teklif sunumları, gerek sms ile gerekse müşteri hizmetlerinden gelen telefon vasıtası ile bildirilmektedir. Elbette bu kredi teklifleri belli limitler dahilinde gerçekleşmektedir. 5000 TL, 10.000 TL ya da 15.000 TL’ye kadar sunulan kredi teklifleri, ihtiyacı olan kişilerin de yüzlerini güldürmekte, bir nebze de olsa harcamalarına yardımcı ve destek olmaktadır.

Bankalar tarafından sunulan kredi teklifleri, eğer müşterinin kredi notu yüksekse, daha önceki ödemelerinde bir aksaklık yok ve bankası ile olan ilişkileri uzun yıllara dayanıyorsa, 25.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bununla birlikte devlete ait olan Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank gibi bankalar, bazı durumlarda müşterilerinden kefil isteyebilmektedirler. Müşteri hizmetlerinden kefil isteme durumları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kefilsiz kredi veren bankalar arasında olan Finansbak ile iletişime geçmek için 5030 sms numarasına TC Kimlik numaranızı yazıp gönderebilir, gelir belgeli ya da gelir belgesiz kefilsiz kredi kullanabiliyorsunuz. Aynı zamanda Denizbank da müşterilerine kefilsiz kredi veren bankalar arasındadır. Bu bankaya 3280 sms numarası ile ulaşabilir ve TC Kimlik numaranızı yazarak kefilsiz kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bir diğer banka ise, Garanti Bankası’dır. 3340 sms numarasına TC Kimlik numaranızı yazıp kefilsiz kredi başvurunuzu kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir