İstanbul Electrolux Teknik Servisi

By  |  0 Yorum

Çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, buzdolapları gibi genel kapsamda her evin en temel gereksinimleri arasında yer alma durumuna gelen teknolojik cihazları kapsayan beyaz eşya teknolojileri, 21.yüzyıl dünyasının en önemli teknolojileridir. Düzenli olarak çalışma gerçekleştiriyor olmaları nedeni ile periyodik olarak profesyonel Electrolux Servisi hizmetlerinin desteğinden yararlanarak, ürünlerin bakımlarının ve kontrollerinin yaptırılması gerekir.

Beyaz eşya ürünlerinin düzenli olarak bakım ve kontrollerinin gerçekleştirilmesi olası arızalanmalarının ya da performans kayıpları gibi sorunların ortaya çıkmasının önlenebilmesi açısından büyük bir önem taşır. Özellikle de ciddi maliyetlerdeki arıza onarım müdahaleleri gerektirebilecek niteliklerdeki elektronik ya da mekanik temelli beyaz eşya arızalarının engellenebilmesi açısından çok büyük bir önem taşıyan düzenli temizlik, bakım ve kontrollerinin haricinde kullanım şartlarına uygun şekilde bir kullanım gerçekleştirilmesi de büyük bir önem taşır.

Electrolux Servis Numarası : 444 78 56 AYNI GÜN TEKNİK SERVİS

Günümüzde Electrolux Servisi merkezine de beyaz eşya ürünleri ile ilgili olarak gelen arıza bildirimlerinin temelinde kullanıcıların ürünlerdeki hatalı kullanımları önemli bir etken olarak öne çıkıyor. Ürünlerin kullanım performanslarını zorlayacak ve kullanım standartlarının dışında fonksiyonlarının kullanılmaya çalışması gibi pek çok sorunun ortaya çıkması sonucunu doğurabiliyor.

Bu sebep ile de mutlak suret ile beyaz eşya arızaları ile ilgili olarak profesyonel Electrolux Servisi hizmetlerine başvurulması gerekir. Haftanın her günü 24 saat boyunca 444 78 56 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayarak, 1 yıl garantili teknik hizmet desteği alabilirsiniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir