İstanbul Electrolux Tamir Servisi

By  |  0 Yorum

Türkiye’ de de tercih edilmeye başlanan Electrolux markasının bölgesel düzeyde servis hizmetlerini yetkili bayi olarak sunan firmamız, her türlü sorunda müşterilerine profesyonel ve kaliteli çözüm hizmetleri sunuyor. Süratle gelişen ve devamlı olarak yeni çözümler ile insanların yaşamlarında önemli bir yer edinmeye devam eden beyaz eşya teknolojilerinde Electrolux standardını tercih eden müşterilerinin, her zaman ve her tür sorunda profesyonel destek alabilmesine yardımcı olan firmamız, her koşulda müşteri memnuniyetini benimseyen bir hizmet anlayışıyla servis hizmetler sunuyor.

Electrolux Tamir Servisi merkezimizde en yeni Electrolux teknolojisine uygun ekipman ve teknik altyapının bulunuyor olması her türlü sorununuz için önemli ve etkin çözümler sağlayabilmemize yardımcı oluyor. Sürekli olarak gelişime açık ve yeni teknolojileriyle tüketici ihtiyaçlarını karşılayan Electrolux markasının yetkili temsilcisi olarak hizmet veren firmamızda, alanlarında uzman ve her an hazır vaziyette bulunan teknik personel kadrosu bulunuyor.

Kaliteli hizmet anlayışına ilaveten Electrolux Tamir Servisi merkezimizde gezici teknik ekiplerimiz, tüm Electrolux markalı beyaz eşya ürünlerindeki arıza başvurularınızda anında ve profesyonel standartlarda müdahalelerde bulunarak, arızadan kaynaklı yaşayabileceğiniz mağduriyetlerin en kısa süre içerisinde çözüme kavuşmasını sağlıyor.

Electrolux Tamir Servisi merkezimi tarafından sunulan garantili, hızlı ve kaliteli servis hizmetleriyle bölgesinde müşterilerine yüksek hizmet kalitesini ulaştıran firmamızın servis hizmetlerinden yararlanabilmek için 7 gün 24 saat 444 78 56 numarasını arayarak garantili beyaz eşya servis hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

WEB: https://www.electrolux-servis.co

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir