İstanbul Alarko Servis Desteği

By  |  0 Yorum

Kombi sorunları çeşitlilik göstermekle birlikte bazı sorunlara kullanıcılar müdahale etmeden yetkili servisten destek ya da özel servis merkezlerinden destek alarak, sorun ilerlemeden en garantili çözüm ile onarılması sağlanmalıdır. Ayrıca kombiler kış aylarında yoğun kullanılmalarının yanı sıra yaz aylarında kullanılmamakta ve bu durum kombilerin bakımını gerektirmekte ve bakımlar yaptırılmadığında ise arızalar ortaya çıkabilmektedir. İstanbul’da faaliyet gösteren özel servis merkezi İstanbul Alarko Servis her türlü kombi arıza tespiti ve onarımını gerçekleştirmektedir.

İstanbul Alarko Servis ile Kombi Sorunları
Kombi sorunları kombide yeterince su olmaması, kombinin sigortasının atması durumunda, tesisatın yanlış kurulumu sebebi gibi farklı nedenlerden dolayı ortaya çıkabilmekte ve özellikle kış aylarında bireylere ısınma sorunu yaşatabilmektedir. Bu gibi sorunlar ile daha önce karşılaşılmamışsa teknik bir uzmandan yardım alınması önerilmekle birlikte Ataşehir Alarko Servis markanın modeline göre arızayı hemen tespit ederek çözüm önerileri sunmaktadır.

İstanbul Alarko Servis Kombi Destek Hizmeti
Kombilerde sıklıkla görülen sorunlardan biri olarak aşırı ısıtma ya da dengesiz ısı yayımı, kalorifer hattının tıkalı olması, filtrelerin tıkanması, sıcak su ayrıştırıcılarının bozulması gibi nedenlerden dolayı ortaya çıkmış olabilir. Kombinin su kaçırması durumunda ise tesisatın yanlış bağlanmasından kombinin hava tahliye sisteminin arızalanmış olmasında kadar farklı nedenlerden bu sorun görülebilmektedir. İstanbul Alarko Servis kombilerde görülen arızalara yönelik garanti tespitleri ile bakım ve onarımı uygun fiyat ve üstün kalite anlayışı ile müşterilerine sunmaktadır.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir