İş Bankası Taksitli Nakit Avans

By  |  0 Yorum

  • İŞ BANKASI TAKSİTLİ NAKİT AVANS

is-bankasi-taksitli-nakit-avans

Türkiyenin köklü finans kurumlarından biri olan İş Bankası her geçen gün müşterilerine daha çok hizmet sağlamak amacıyla yeni avantajlar çıkarıyor.Müşterilerinin memnuniyetini dikkate alan İş Bankasının yeni avantajlarından birisi de kredi kartı sahibi olan müşterilerine taksitli nakit avans vermesi.Bunun için bir İş Bankası kredi kartına sahip olmanız gerekiyor.


  • NASIL İŞ BANKASI TAKSİTLİ NAKİT AVANS ALABİLİRİM?

is-bankasi-taksitli-nakit-avans-alabilirim

Çoğu kredi kartında bulunmayan bu avantajdan İş Bankası aracılığıyla yararlanabiliyoruz.Nakit sıkıntınız varsa İş Bankasından nakit avans alabiliyorsunuz.Kredi kartınızın olması bu avansı alabilmek için yeterli.Çektiğiniz miktara göre en fazla 9 ay vade imkanı sunan İş Bankası faizlerini de %2.02 oranı civarında tutuyor.( KKDF ve BSMF hariç)


  • İŞ BANKASI TAKSİTLİ NAKİT AVANS BAŞVURUSUNU NASIL YAPABİLİRİM?

İş Bankası taksitli nakit avans başvurusuna bir çok yoldan başvurabilirsiniz. Bunlardan ilki İşbank Bankamatiklerini kullanmak.Kartınızı bankamatiğe taktıktan sonra taksitli nakit avans ekranından çekmek istediğiniz miktarı girebilir para çekme çekme butonuna basarak avansınızı çekebilirsiniz. Taksitli nakit avans çekmenin ikinci yolu ise internet şubesini kullanmaktır.Ekrandaki kredi kartı işlemleri kısmından taksitli nakit avans bölümünü seçerek miktarı ve istediğiniz taksit seçeneğini belirtip paranın aktarılacağı hesabı belirleyerek kredinizi çekebilirsiniz. İş Bankasından taksitli nakit avans çekmenin başka bir yolu da 0850 724 0 724 numarasından telefon bankacılığını kullanmak.Telefon üzerinden müşteri temsilcisiyle görüşerek taksitli nakit avans istediğinizi belirtip şartları konuşarak avansınızın hesabına yatmasını sağlayabilirsiniz. Tüm bunlar size zor geliyorsa işlemleriniz bir İş Bankası şubesine giderek de halledebilirsiniz.


Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir