İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

By  |  0 Yorum

  • İŞ BANKASI KREDİ KARTI BAŞVURUSU

is-bankasi-kredi-karti-basvuru

Son yıllarda artan kredi kartı kullanımı sebebiyle artık bankalarda bir yarış içine girmiş durumda.İş Bankası da kredi kartı seçenekleriyle bu yarışı önde götüren bankalardan biri.Avantajlı kredi kartlarıyla müşterilerin dikkati çekmeye çalışan İş Bankası kartlarının alışveriş ve faiz oranlarıyla da dikkat çekiyor.Peki nasıl bir İş Bankası kredi kartı sahibi olabiliriz?


  • İŞ BANKASI KREDİ KARTI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

is-bankasi-kredi-karti-basvurusu

Eğer cep telefonlarıyla veya internetle aranız iyi değilse başvuru yapmanın en kolay yöntemi en yakın bir İş Bankası şubesine gidip form doldurmaktır.
Eğer başvurunuzu telefonla yapmak istiyorsanız bunun için de iki seçenek var;
1.’’MAKSIMUM’’ yazıp boşluk bırakıp tc kimlik numaranıza da ekleyerek 4402’ye SMS atmak,
2.Yada 0850 724 0 724 numaralı telefonu arayarak telefon bankacılığı aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz.
Eğer internet kullanmayı tercih ediyorsanız İş Bankası internet şubesini kullanarak da kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.


  • İŞ BANKASI KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCUMU NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

is-bankasi-kredi-karti-basvuru-sonucu

İş Bankasına kredi kartı başvurusu yaptınız ve sonucunu öğrenmek istiiyorsanız aşağğıda anlatacağım yöntemleri uygulamanız yeterli. İlk yöntem olarak İş Bankasının resmi internet sitesi üzerinden başvurunuzu kontrol etmek.Başvuru yaptıktan sonra bankanın size verdiği referans numarasını kullanarak başvuru takip linkinden sonucunuzu öğrenebilirsiniz. İkinci bir yöntem ise 0850 724 0 724 numaralı telefonu arayıp müşteri temsilcisine bağlanarak başvuru sonucunuzu öğrenmek istediğinizi söyleyebilirsiniz.Bu yöntemi kullanacaksanız garanti bir sonuç almak için başvurunuzun üzerinden 10 gün geçmesini beklemelisiniz.


  • İŞ BANKASI KREDİ KARTI SEÇENEKLERİ NELER?

is-bankasi-kredi-kartlari

İş Bankasının Maximum adı altında 6 adet kart seçeneği bulunmaktadır.Bankanın resmi internet sitesi üzerinden bu kart seçeneklerini inceleyerek sizin finansal durumunuza,yaşam tarzınıza en uygun olanı seçip başvuru yapabilirsiniz.
Bu kartlar;
Maximum TEMA Kart
Maximum Kart
Maximum Premier Kart
Maximum Gold Kart
Maximum Platinum Kart
Maximum Aidatsız Kart
Bunların haricinde; İş’te Üniversiteli ve İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı da vardır.


Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir