İNG Kredi Hesaplama

By  |  0 Yorum

  • İNG KREDİ HESAPLAMA

Ülkemizde şuanda 50 civarında banka bulunmaktadır.Bu bankalar arasında göze batan güvenilir kuruluşlardan birisi de İNG’dir.2007 yılında Oyak Bank’ın yüzde yüz hissesini alarak ülkemizde faaliyete geçmiş olan banka yaklaşık 150 yıldır sigortacılık,bankacılık,kurumsal ve bireysel alanlarda ürün ve hizmetler sunan dünyanın lider finansal kurumlarından birisidir.Hollanda kökenli İNG Bank 40’tan fazla ülkede hizmet veren bir kuruluştur.Oldukça güvenilir olan bu kuruluş ülkemizde de müşterilerin güvenini kazanmış bankacılık işlemlerini yaptıracak olan müşterilerin gözde bankası haline gelmiştir.
Her türlü bankacılık hizmetini veren İng Bank özellikle krediler konusunda aranan ilk bankalardan da birisidir.
İng Bank’ın en çok tercih edilen kredileri,faiz oranları ve ödeme koşullarıyla aşağıda bulabilirsiniz.


  • İNG BANK İHTİYAÇ KREDİSİ

ing-ihtiyac-kredisi-hesaplama

20.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veren İng Bank ile tüm nakit ihtiyacınızı,düğün eğitim veya tatil masraflarınızı karşılayabilir uygun ödeme koşullarından faydalanabilirsiniz.Yaklaşık %1.64 faiz oranıyla verilen ihtiyaç kredisinin minimum vadesi 3 ay maksimum vadesi ise 36 aydır.


  • İNG BANK KONUT KREDİSİ

50.000 TL’den 200.000 TL’ye kadar konut kredisi seçeneği bulunan İng Bank’a başvurup bütçenize uygun konut kredisini seçebilirsiniz.İng Bank’ta konut kredilerinin faiz oranı %1.18 civarında olup geri ödemesi ise minimum 3 ay maksimum 120 aydır.


  • İNG BANK TAŞIT KREDİSİ

ing-bankasi-tasit-kredisi

Yaklaşık olarak 30.000 TL’ye kadar taşıt kredisi sunan İng Bank yeni taşıt kredisinin yanı sıra 2. el taşıt kredisi imkanı da sunuyor.Faiz oranı %1.04 olan taşıt kredisinin minimum 3 ay maksimum ise 48 ay vade seçenekleri bulunuyor.Taşıt kredisi almak istiyorsanız İng Bank’ta size uygun bir seçenek bulmamanız neredeyse imkansız.


Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir