HSBC Kredi Kartı Başvurusu

By  |  0 Yorum

  • HSBC KREDİ KARTI BAŞVURUSU

Ülkemizde hizmet veren özel sermaye destekli bir banka olan HSBC Bankası hizmet verdiği süre içerisinde her zaman müşterilerinin taleplerini karşılamaya çalışmış istek ve ihtiyaçlarına gösterdiği özen ile dikkat çeken güvenilir bankalar arasına girmeyi başarmıştır.Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla verdiği finansal desteklerin yanı sıra kredi kartı avantajları da dikkat çekmektedir.HSBC kredi kartı,kredi kartı almayı düşünen müşterilerin mutlaka aklında bulundurması gereken kartlardan birisi.


  • NASIL HSBC KREDİ KARTI BAŞVURUSU YAPABİLİRİM?

hsbc-kredi-karti-basvuru

Hsbc kredi kartı başvurusu yapmak isteyen müşteriler ilk olarak bir Hsbc şubesine gidebilirler.Nüfus cüzdanı ve aylık gelir belgenizle gideceğiniz şubede bir müşteri temsilcisi yardımıyla kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.
Bunun yanı sıra eğer bir Hsbc müşterisiyseniz internet bankacılığını değilseniz web sitesini kullanarak başvuru da yapabilmeniz mümkün. Tüm bunların yanında kullanabileceğiniz başka bir platform ise telefon bankacılığı.0850 211 0 111 numaralı telefon vasıtasıyla sesli yönlendirme yardımı alarak başvuru yapabilirsiniz.


  • HSBC KREDİ KARTIYLA NELER YAPABİLİRİM?

Hsbc kredi kartınızla bir çok imkan sahibi olabileceksiniz.Özellikle yurtdışında kullanılabilir olması kartın en büyük avantajlarından birisi.Ayrıca her alışverişte nakit puanlar kazanmanız,alışverişlerinizde taksitli ödeme yapılması,düzenli fatura ödeme ve para transferi yapabilmeniz,ihtiyacınız olduğu durumlarda taksitli nakit avans çekebilmeniz Hsbc kredi kartını vazgeçilmez kredi kartlarından biri özelliklerinden bazılarıdır.500-1000 TL arası bir nakit avans aldığınızda taksitli geri ödeme sürecinde sizden faiz ve masraf alınmadığını eklemekte de yarar var.

*Hsbc kredi kartı başvuru sonucunuzu bankadan size geri dönmemeleri halinde web sitesi üzerinden takip edebilir yada telefon bankacılığı yardımıyla bilgi alabilirsiniz.


Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir