Hibe Kredisi Nasıl Alınır?

By  |  0 Yorum

Hibe kredisinde bazı ayrıntılar ve prosedürler çok önemlidir. Dikkat edilmesi noktalar aşama halinde uygulandığı takdirde bu krediden faydalanmak isteyenler sonuçtan gayet memnun kalmaktadırlar. 4 ana aşama sizleri beklemektedir. Proje Hazırlama, Proje Sunumu, Değerlendirme ile Hibe ve Kredi Desteğinin Sağlanması bu aşamaların başlıkları olarak belirlenmiştir. Bu konu ile ilgili bazı kurumsal danışmanlık firmaları hizmet vermektedirler. Projenin hazırlanma aşamasından başvurusuna kadar her ayrıntı ile yakından ilgilenen danışmanlık firmaları bu hizmet için ücret almaktadırlar.

Danışmanlık firmasının alacağı ücret, hem hibe hem de kredi oranına göre değişebilmektedir. Danışmanlık ücretinin minimum 2000 TL olduğu ve hibe kredisi onaylanmasa bile ücretin tahsil edildiği bilmeniz gerekenler arasındadır. Elbette danışmanlık firması profesyonel bir şekilde hizmet verir ve sizin adınıza birçok formalite işlemini halleder. Danışmanlık hizmeti, alternatifler içinde en sağlam verilere dayanan hibe kredisi başvuru yöntemlerinden birisidir.

Danışmanlık firmaları ayrıca hibe kredisi için destek isteyenlere bir de kitap satmaktadırlar. Hibe ve Kredi Rehber Kitabı adındaki bu kitap sizlere bu konu hakkında detaylı bilgiler ve tüyolar veren bir kaynak niteliğindedir. En etkili yöntem ve stratejileri sizlere aktaran ve hibe kredisi almanıza yardımcı olacak birçok ipucu ve pratik bilgi barındıran bu kitap sizlerin kredi alma şansınızı yükseltme amaçlı hazırlanmıştır. Yasal dayanaklar çerçevesinde hazırlanan bu kitap vasıtası ile danışmanlık hizmetinde ücret alınmamaktadır.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir