Halkbank İnternet Bankacılığı

By  |  0 Yorum

  • HALKBANK İNTERNET BANKACILIĞI

halkbank-internet-bankaciligi

Günümüzde artan internet kullanımı ve internet üzerinden alışveriş yapılması sebebiyle Halkbank da müşterilerine kolaylık sağlamak amacıyla internet bankacılığını hizmete sundu. Oluşturduğu internet şubesinden tüm finansal bilgilerinize ulaşabilmek mümkün.Her türlü bankacılık işlemlerini kolay ve rahat bir şekilde internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.


  • NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Halkbank İnternet Şubesi’ne üye olabilmek için internet erişiminizin olması yeterli.Başvuru formunu doldurduktan sonra nüfus cüzdanı ve ikinci bir kimlikle (ehliyet,paso,resmi kurum kartı vb) bir Halkbank Şubesi’ne giderek Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesini imzalayarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.


  • HALKBANK İNTERNET BANKACILIĞINDA HANGİ İŞLEMLERİ YAPABİLİRİM?

Halkbank İnternet Şubesine girerek hesaplarınıza,kredi kartlarınıza,portföyünüze,kredilerinize,toplam varlık ve borçlarınıza ulaşabilirsiniz.Bunun yanı sıra günün kampanyalarını,ajandanızı ve piyasaları da tek ekranda görmeniz mümkün. Halkbank İnternet Şubesinde yapabilecekleriniz bunlarla sınırlı değil.Eğer bireysel hesap açtıysanız aşağıdaki işlemleri de yapabilirsiniz.
+ Hesap Bilgileri Görüntüleme
+ Vadesiz Hesap Açma
+ Vadesiz Hesap Kapatma
+ Vadesiz Döviz Hesabı Açma
+ Yatırım Hesabı Açma
+ Vadeli Hesap Açma/Faiz Tutarı Çekme/Vadeli Hesap Kapatma
+ Çek Bilgileri Görüntüleme
+ Bireysel Kredi İzleme/Taksit Ödeme/Otomatik Ödeme Talimatı
+ Geçmiş İşlemler İzleme
+ IBAN Sorgulama
+ Fon 24 İşlemleri

Kurumsal İnternet Şubesinden ise aşağıda işlemleri yapabilirsiniz.
+ Vadesiz Hesap Açma
+ Vadesiz Hesap Kapatma
+ Vadesiz Döviz Hesabı Açma
+ Yatırım Hesabı Açma
+ Vadeli Hesap Açma/Faiz Tutarı Çekm/Vadeli Hesap Kapatma
+ Çek Bilgileri Görüntüleme
+ Geçmiş İşlemler İzleme
+ Dekont Alma


  • İNTERNET ŞUBESİNDE DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER NELERDİR?

Halkbank İnternet Şubesine tek kullanımlık şifrelerle giriş yapılmaktadır.İlk girişte müşteri numarası ve parolaları yanında bankaya kayıtlı cep telefonuna gönderilecek sms şifre ile veya Şifrebaz ile üretmiş olduğu şifre ile sisteme giriş yapılabilir.Giriş yapıldıktan sonra internet bankacılığı sizi ilk olarak parola değişikliği sayfasına yönlendirecektir.İnternet şubesine girişte sms şifrenizi belirli bir sayıda yanlış girmeniz durumunda kullanıcınız blokelenebilir.


Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir