Garanti Kredi Hesaplama

By  |  0 Yorum

  • GARANTİ KREDİ HESAPLAMA

garanti-bankasi-kredi-hesaplama

Türkiyenin en çok kredi veren bankalarından birisi olan Garanti Bankası 65 yıllık köklü bir geçmişe sahiptir.Bankacılık sektöründe lider bir konumda olan Garanti Bankası müşteri odaklı hizmet yaklaşımını benimseyerek kaliteden ödün vermeden sunduğu hizmetlerle dünya çapında da bilinen evrensel bir banka olmuştur.
Garanti Bankası sadece Türkiye de değil dünya bankacılığında da bir çok ilke imza atmış bankalardan birisidir.Tüm koşullarda müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmak için çalışan Garanti Bankası’nın Türkiye’de en çok kredi veren banka olmasında zengin ürün yelpazesinin önemli bir payı bulunmaktadır.Garanti Bankasını diğer bankalardan farklı kılan özelliği risk yönetim sistemlerini de unutmamak gerek.
Garanti Bankası kredi almak isteyenlere bir çok imkan sunmaya devam ediyor.Sayısız kredi çeşitliliğiyle ve uygun faiz oranları ve ödeme koşullarıyla da müşterilerinin yüzünü güldürüyor.


  • GARANTİ BANKASI KONUT KREDİSİ

Garanti Bankası Mortgage kapsamında bir çok konut kredisi seçeneği sunmaktadır.İndirimli Mortgage ile kredi faizinin bir kısmını baştan ödeyip düşük faizli kredi kullanabilirsiniz.Sabit faizli mortgage ile taksitleriniz hiç değişmeden her ay aynı miktarı ödersiniz.Düşen faizli mortgage i tercih edersiniz faizler düşerse kredi faizinizde düşer ancak faizler artsa bile sizin kredi faiziniz artmaz.Başka bir bankadan konut kredisi aldıysanız ve bu krediyi Garanti Bankasına taşımak isterseniz de Yeniden Mortgage seçeneğini tercih edebilirsiniz.


  • GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi çeşitliliğiyle de dikkat çekiyor.Düşük faiz ve vade alternatifleri sunan Garanti Bankası nakit sıkıntısı çeken müşterilere yardımcı oluyor.%0.38’den başlayan düşük faiz oranlarıyla 5.000 TL’ye kadar kefilsiz ihtiyaç kredisi alabilmeniz mümkün.


  • GARANTİ BANKASI TAŞIT KREDİSİ

Garanti Bankasının en çok başvurulan kredilerin biri olan taşıt kredisi %1.35 ten başlayan fazi oranları ve maksimum 48 ay vade imkanı sunuyor.Taşıt kredisinin imkanları aracın 0KM veya 2. el olmasında göre de değişiklik gösteriyor.


Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir