Garanti Kredi Başvurusu

By  |  0 Yorum

  • GARANTİ KREDİ BAŞVURUSU

Kredi almak istiyor ve bunun için Garanti Bankasını seçtiyseniz Garanti Bankası bunun için size bir çok yöntem sunuyor.Garanti Bankasından evlilik,araç,ev,konut,işyeri,eğitim,ihtiyaç gibi kredilerin tümünü almanız mümkün.Peki bu kredileri nasıl alırız neler gerekir bu yazımızda bunları anlatacağız.


  • GARANTİ KREDİ BAŞVURUSUNDA İSTENEN EVRAKLAR NELERDİR?

garanti-kredi-basvurusunda-istenen-evraklar

*Emekli iseniz emekli belgesi
*Çalışan iseniz maaş bordrosu veya gelir yazısı
*Nüfus cüzdanı
*Çiftçi iseniz çiftçi belgesi
*Şirket sahibi iseniz firma belgeleri
*Kira geliriniz varsa kira belgeleri
*Faiz geliriniz varsa hesap cüzdanı


  • GARANTİ BANKASI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

garanti-kredi-basvurusu

Garanti Bankasına e-imza ile kredi başvurusu yapmak mümkün.Bunun için TC kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu Garanti kredi başvuru sayfasına girmeniz yeterli.başvuru sonucunuz cep telefonunuza bildirilecektir.
Daha kolay bir yöntem istiyorsanız cep telefonunuzdan SMS de gönderebilirsiniz.TC kimlik numaranızı,istediğiniz kredi tutarını ve vadesini,net gelir bilginizi (TL cinsinden) aralarında bir boşluk bırakarak yazıp 3390 a kısa mesaj olarak gönderin.Sonucunuz kısa zamanda cebinizde olacaktır.
Bunların yanı sıra Garanti Bankası atm cihazlarından da kredi başvurusu yapabilirsiniz.Garanti Bankası müşterisi değilseniz kartsız işlem bölümünden bireysel destek kredisi başvurusu seçeneğiniz,Garanti Bankası müşterisiyseniz şifrenizi girdikten sonra diğer işlemler menüsünden bireysel destek kredisi başvurusu seçeneğini işaretleyerek başvurunuzu yapabilirsiniz.
Başka bir başvuru yöntemi olarak 444 0 335 Garanti Danışma Hattını arayarak kredi başvurusu yapmak istediğinizi belirtebilirsiniz.
Tüm bunların yanı sıra Garanti internet şubesinden de kredi başvurusu yapılabiliyor.Başvuru sayfasına girip TC kimlik numaranız veya müşteri numaranızla başvuruda bulunabilirsiniz.


  • GARANTİ KREDİ BAŞVURU SONUCU NASIL ÖĞRENİLİR?

garanti-kredi-basvuru-takibi

Garanti Bankasına kredi başvurusunda bulundunuz ve sonucunu öğrenmek istiyorsanız cep telefonunuzda 3390,internet sitesinden başvuru takip yolunu kullanarak,444 0 333 Alo Garanti hattında veya Garanti internet şubesinden öğrenebilirsiniz.


Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir