Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

By  |  0 Yorum

  • GARANTİ BANKASI KREDİ KARTI BAŞVURUSU

garanti-bankasi

Ülkemizdeki köklü ve güvenilir bankalardan biri olan Garanti Bankası yaptığı yenilikler ile dikkat çekiyor.Müşterilerini memnun etmek ve daha fazla müşteri çekmek amacıyla her geçen gün bir çok avantajla karşımıza çıkıyor.Garanti Bankasının özellikle kredi kartı kullanıcıları için yaptığı hizmetler kredi kartı alımını da fazlalaştırıyor.


  • NASIL GARANTİ BANKASI KREDİ KARTI BAŞVURUSU YAPABİLİRİM?

nasil-basvuru-yapabilirim

Garanti Bankasına kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız bunun birçok yolu var.Bir Garanti Bankası Şubesine giderek kredi kartı istek formu doldurabilirsiniz.Bunun yanı sıra Garanti Bankasının resmi internet sitesine girerek başvuru da yapabilirsiniz.


  • GARANTİ BANKASI KREDİ KARTI BAŞVURUSU SONUCU ÖĞRENME

basvuru-takibi

Garanti Bankasına kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra bankadan size geri dönüş yapılacaktır.Ancak siz kendiniz de başvuru sonucunu çeşitli yollardan öğrenme imkanına sahipsiniz.Bu imkanları şu şekilde sıralayabiliriz.

*TC kimlik numaranız ve kredi kartı referans numaranızla bir Garanti Bankası şubesine giderek başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

*Garanti Bankasının telefon bankacılığı olan 444 0 333 numaralı telefondan da başvurunuzu takip etmeniz mümkün.

*Diğer bir platform ise Garanti Bankası internet bankacılığından başvuru takip sisteminin kullanmaktır.Bu ekrandan bilgilerinizi girerek sorgulama yapabilirsiniz.


  • GARANTİ BANKASI KREDİ KARTLARI NELER?

garanti-kredi-kartlari

Garanti Bankasının şuanda bünyesinde bir çok kredi kartı bulunmaktadır.Aradığınız özelliklerde ve size uygun kartı bulabilirsiniz.En çok dikkat çeken kredi kartı ise Bonus tur.Şu anda çok fazla kullanılan kartlardan biri olan Bonus kart sayısız avantajları ile dikkat çekiyor.Bünyesinde bulunan üye işyerlerinden yaptığınız harcamalarla kazandığınız bedava alışverişler,uçuş milleri ve indirimler müşterilerinin yüzünü güldürmektedir.Ayrıca harcadıkça kazandığınız bonus paralarla yine üye işyerlerinden alışveriş yapmanız da mümkün.


Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir