Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

By  |  0 Yorum

  • FİNANSBANK KREDİ KARTI BAŞVURUSU

finansbank-kredi-karti-basvurusu

Ülkemizde kredi kartı kullanımı çok olsa da hala kullanmayan vatandaşlarımız da bulunmaktadır.Bunun için bankalar farklı avantajlar sunarak kart kullanmayan müşterileri kredi kartı kullanmaya teşvik etmeye çalışıyorlar.Bu avantajlı kartlardan birisi de Finansbank Cardfinans kredi kartı.


  • NASIL FİNANSBANK KREDİ KARTI BAŞVURUSU YAPABİLİRİM?

nasil-finansbank-kredi-karti-basvurusu-yapabilirim

Finansbank’a kredi kartı başvurusu yapmak için izleyebileceğiniz birçok yol var.Bunlardan ilki banka şubelerinden birine gidip form doldurmak Şubeye gittiğinizde sizden sizden bazı evraklar isteyecekler.Evrakları tamamlayıp başvurunuzu gerçekleştirdiğinizde başvurunuz 3 iş günü içerisinde sonuçlanacaktır.Kartınız ise 1 hafta ile 10 gün arasında elinize ulaşacaktır.Bunun yanı sıra Finansbank resmi internet sitesi üzerinden başvuru da yapabilirsiniz.Ön onay verildikten sonra gerekli evrakları bankaya iletmeniz istenecektir.


  • FİNANSBANK KREDİ KARTI AVANTAJLARI NELER?

finansbank-kredi-karti-avantajlari

Tüm bankalar gibi Finansbank’ın da kredi kartı avantajları çok fazla.Bunun yanı sıra kullanım alanı da çok geniş.Alışverişlerinizde taksitlendirme ve hediye para gibi fırsatlar sunan Finansbank ücretsiz taksitli nakit avans da veriyor.Ücretsiz fatura ödeme talimatınızla da faturalarınızı kolayca ödeyebiliyorsunuz.Anlaşmalı üye işyerlerinden alışveriş yaparak parapuan kazanabiliyorsunuz.Bu parapuanları yine üye işyerlerindeki alışverişlerinizde para yerine kullanabilirsiniz.


  • FİNANSBANK KREDİ KARTI LİMİTİ NE KADARDIR?

Finansbank kredi kartı limitiniz kişiye özeldir ve yurtiçi yurtdışı harcamalarınız nakit çekimlerinizde kullanacağınız miktara göre belirlenir. Bu miktar ilk yıl aylık net gelirin ortalama 2 katı,daha sonra ise aylık gelirin 4 katını geçmez.Kredi kartı limitlerinizi ATM’lerden internet sitesi ve internet bankacılığından öğrenebileceğiniz gibi cep şubesinden de öğrenebilirsiniz. Eğer kart limitinizde artış yapılmasını istiyorsanız çağrı merkezine internet bankacılığına başvurarak talepte bulunabilirsiniz.Bunun yanı sıra ‘’LIMIT’’ yazıp 2273’e SMS atarak limit artırım talebinde bulunabilirsiniz.


Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir