Finansbank Kredi – Finansbank SMS Kredi

By  |  0 Yorum

  • FİNANSBANK KREDİ-FİNANSBANK SMS KREDİ

finansbank-kredi-finansbank-sms-kredi

Günümüzde insanlar borçlarını kapatmak ihtiyaçlarını gidermek amacıyla bankalara kredi başvurusunda bulunuyor.Çoğu banka kredi verdiği için seçmekte zorlanan müşteriler daha çok kolay kredi verebilecek bankalara yöneliyor.Ülkemizde kolay kredi veren bankalardan birisi de Finansbank.Finansbank’ın sayısız kredi avantajı ve sunduğu avantajlar oldukça dikkat çekiyor.


  • FİNANSBANKTAN NASIL KREDİ ALABİLİRİM?

Finansbank’tan kredi almak istiyorsanız bunun bir çok yolu var.Finansbank özellikle başvuru yöntemlerinde teknolojik alanları kullanmasıyla bilinir.Bunun amacı müşterilerine daha hızlı ve daha kolay hizmet sağlamaktır.Bu yöntemlerden birisi de SMS başvuru yöntemidir.
TC kimlik numaranızı 5030 a mesaj atarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.Başvuru sonucunuz cep telefonunuza kısa mesaj halinde cevap olarak gelecektir.Bu ön onay mesajından sonra 1 ay içerisinde bir Finansbank şubesine giderek başvurunuzu devam ettirebilirsiniz.
Şubeye gittiğinizde sizden istenecek evraklar ise şu şekildedir.
*Kimliğiniz
*Adres belgeniz
Adres veya ikametgah belgeniz yok ise üzerine ait bir telefon,doğalgaz,elektrik veya su faturası da götürebilirsiniz.Bu fatura son 3 ay içerisinde düzenlenmiş olmalıdır. SMS başvurusunu tüm GSM operatörlerinden yapabilirsiniz.Başvuru sms ücreti size ait olacaktır. Ön başvuru yaptıktan sonra Finansbank şubesine gittiğinizde kredi başvurunuzun banka şartlarına uygun olmadığınız takdirde kabul edilmeyeceğiniz de unutmamanız gerekir.Bankanın gerekli şartlarda kredi başvurunuzu kabul etmeme veya gelir belgeniz ek teminat isteme gibi hak ve yetkileri de vardır.Ayrıca başvuru yapabilmeniz için sizden istenen bir diğer şart da ücretli çalışan,emekli veya serbest meslek erbabı olmanızdır.


 

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir