Ferroli Servis

By  |  0 Yorum

Kombiler sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarımız için en çok ihtiyaç duyduğumuz elektronik cihazlardan birisidir. Kombiler sürekli değiştirilen, yenisi alınan cihazlar değildir. Bu sebeple insanlar kombi alırken istedikleri markaları iyi analiz ederek hangisinin daha uzun ömürlü, dayanıklı ve sağlam olduklarını öğrenirler. Yapılacak olan kısa bir araştırma bunun sonucunu ortaya çıkarır. Bir kombi markası olan Ferroli servis konusunda başta olmak üzere sunulan hizmetlerde asla müşteriyi memnuniyetsiz bırakmamayı kendilerine amaç edinmişlerdir. Marka takıntısı olan insanlara göre Ferroli Kombi iyi ama servisi iyi değil diyenler mutlaka olacaktır. Ancak servis konusunda birçok noktada hizmet veren bir anlayışa ev sahipliği yapmaktadır.

Ferroli servis ile kombi arızalarınıza anında çözüm bulan bir firma olarak ilk başta kombinizin kurulum, tamir ve bakımlarını üstlenmekteyiz. Bizler özel Ferroli servisi olarak hizmet sağladığımız için sizleri asla ve asla mağdur etmemekteyiz. Bünyemizde çalışan personellerimiz uzun yıllardır bizimle beraber çalıştıkları için Ferroli Kombilere karşı aşırı duyarlı hale gelen kişilerdir.

Bizleri arayarak ilettiğiniz sorunlarda anında çözüm odaklı yaklaşarak gerekli olan arızalanabilir ihtimali verdikleri parçaları siz söylemeden yanlarında getirirler. Diğer servis firmaları gibi “parça bekliyoruz” diyerek sizi uzun süreli mağdur etmezler. Ayrıca değiştirilecek parçalar orijinal olup tam 1 yıl garantili şekilde cihazlarınıza takılmaktadır.

Özel servisimizden alacağınız tüm desteklerde güleryüzlü bir personeller karşılağacağınıza garanti veriyoruz. Ferroli servis denildiği zaman gerek işçilik gerekse de alınacak hizmettin en üst seviyede anlaşılır bir biçimde sınırsız hizmet alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaret ederek merak ettiğiniz tüm detayları öğrenme şansına da sahipsiniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir