Ferroli Kombi Servisi Pendik

By  |  0 Yorum

Özel Ferroli Servis, 20 yıl kadar önce İstanbul’da ilk ofisini açmış ve daha sonra İzmir ile ikinci ofisi için harekete geçmiştir. Büyük şehirlerde hizmet vermeye devam ediyoruz ve çok yakında yeni ofisimiz ile de karşınıza çıkacağız.

Kombilerinizin bakımını ve onarımını en iyi şekilde yapıyor ve bu konuda kusursuz bir çalışma sergiliyoruz. Kalabalık ekibimiz ile birlikte taleplerinize aynı gün yanıt verdiğimizi de belirtmek isteriz. Bugüne kadar sunduğumuz servis hizmetlerinde herhangi bir şekilde sorun yaşatmadık ve yaşatmayacağımızın garantisini de veriyoruz. Sağlıklı bir servis hizmetini tercih ediyorsanız sizler de harekete geçebilir ve iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Ferroli Servis Pendik – 444 78 56 Anında Servis Hizmeti

Ferroli markası için hizmet veren ve bu markanın denetiminde olan firmamızı sizler de gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Kombileriniz ile yakından ilgileniyor ve bu ürünlerin hem donanımsal, hem de yazılımsal sorunlarını en kısa sürede gidermek adına gereken her şeyi yapıyoruz. Ürünlerinizin var olan sorunlarını kısa sürede çözmek adına bir ekip hazırladık ve bu ekip gerçekten işini iyi yapan isimlerden kurulu bir ekiptir. Teknik kadromuzun yanı sıra yönetim kadromuz da sektörü iyi analiz eden ve markayı takip eden isimlerden oluşuyor. Özetle siz değerli dostlarımıza kaliteyi sunuyor ve bu kaliteyi de en kısa zamanda ayaklarınıza kadar getiriyoruz.

İletişim konusunda sıkıntı yaşamayacağınızı belirtmek isteriz. Çok sayıda servis firması bu konuda sizleri sıkıntıya düşürebilir ancak biz kendimize güveniyoruz ve iletişimi çok daha kolay hale getiriyoruz. Online olarak www.ozelservismerkezleri.com web adresinden ya da iletişim numaralarımız aracılığı ile sizler de haftanın her günü bize ulaşabiliyor ve taleplerinize bu kanallar üzerinden daha net yanıtlar alabiliyorsunuz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir