Fakir Süpürgeleriniz Kadıköy’de Bize Emanet!

By  |  0 Yorum

fakir-servisElektronik ev aletleri denildiği zaman akla gelen ilk markalardan biri olan Fakir ülkemiz insanları tarafından da dayanıklılığı ve kalitesi göz önünde bulundurularak tercih edilmektedir. Bir kullanıcı marka tercihindeki kalite anlayışını teknik servis açısından bakıldığı zaman da devam ettirmek ister. Yani Fakir kalitesini seçmiş bir tüketici özel teknik servis hizmetlerinin de en az marka kadar kaliteli olması beklentisi içine girer. Biz de firma olarak bunun bilincindeyiz ve İstanbul’un kalabalık ilçelerinden biri olan Kadıköy’de Özel Fakir Servis Kadıköy hizmeti vermekteyiz. Hizmet anlayışlarımız arasında yer alan, firma temel ilkelerimiz arasında müşterilerimizi her zaman memnun etmek, kalite çizgimizin dışına asla çıkmamak ve güvenli teknik servis hizmeti vermek bulunmaktadır.

Fakir kullanıcıları firmamızdan teknik servis hizmetini son derece hızlı alma imkanına sahiptir. Uzman kadromuz sayesinde teknik süreçleri fazla uzatmadan cihazların işini görüp sizlere geri teslim etmekteyiz. Tüm fakir elektronik cihazlarının onarım, bakım, montaj, parça değişimi gibi konularda hizmet vermekte olan firmamız donanımlı ve bilgili bir teknik personel kadrosuna sahiptir. Bu kadro son derece bilinçli ve eğitimli olup Fakir ürünlerinin dilinden en iyi anlayan kadrodur. Müşteri destek hattımızda 7/24 iş başı yapan çağrı merkezi görevlilerimiz ile birlikte sizlere ne zaman isterseniz hizmet ulaştırmaktayız. Parça değişim konusunda ürün bütünlüğünün bizim ve kullanıcılar için çok önemli olduğunun bilincinde olarak yedek parça değişimlerimizde muhakkak orijinal parçalar kullanmaktayız.

Özel İstanbul Fakir Servis firmamız servis konusunda oldukça hızlıdır. Aynı gün servis gibi üstün kalitede ve hızda bir faaliyeti sizler ile buluşturmaktadır. Fakir kullanıcıları cihazların konforundan uzun süre ayrı kalmasın diye 1 yıl garantili özel servis hizmetini hızlı servis kapsamında gerçekleştirmektedir.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir