En Kolay Kredi Veren Banka

By  |  0 Yorum

  • EN KOLAY KREDİ VEREN BANKA

Eskiden paraya ihtiyacımız olduğunda eşe dosta sorar onlardan borç isterdik.Ama artık bunlara gerek kalmadı çünkü bankalara başvurduğumuzda kolayca kredi alabiliyoruz.İstediğimiz miktarda kredi veren bankalar mevcut.Hatta daha önceki yazılarımızda anlattığımız gibi hiç bir belge sunmadan da kredi almamız mümkün.


  • BANKALAR NEDEN KOLAYCA KREDİ VERİYOR?

Bunun başlıca nedeni bankaların günümüzde büyük bir rekabet içerisine girmiş olması.Her banka daha fazla müşteriye sahip olmak için her geçen gün daha fazla avantajlı seçenekler sunuyor.Bunlardan biri de en kolay kredi veren banka olmak. Kredi oranları düştüğü zaman bankalar daha az karlı duruma geçtiği için müşteri bakımından sayısı fazla olan bankalar az kar etmeyi göze alıp daha kolay kredi verebiliyor.Ama bir bankanın müşteri sayısı az ise kredi oranları düşük olduğu zamanlarda kredi vermeye pek fazla olumlu bakmıyor.Bunun için kolayca kredi almak istiyorsak öncelikle müşterisi fazla fazla olan bankaları tercih etmekte yarar var.


  • HANGİ BANKALAR KOLAY KREDİ VERİYOR?

hangi-bankalar-kredi-veriyor

Kolay kredi denilince akla ilk gelen bankalardan biri Finansbank.Finansbank’ın yanı sıra Odeabank,İş Bankası,Halkbank,Denizbank,ING,Garanti Bankası ve TEB’de uygun koşullarda kolay kredi veren bankalar arasında yer alıyor.


  • KOLAY KREDİ ALMAK İÇİN GEREKLİ BELGELER NELERDİR?

İstediğiniz krediye göre sizden istenen belgeler değişiklik gösteriyor.Bu belgeleri şu şekilde sıralayabiliriz.
*Emekli iseniz emekli belgesi
*Çalışıyor iseniz maaş bordrosu
*Şirket sahibi iseniz firma belgeleriniz
*Kira geliri alıyorsanız kira belgeleriniz
*Faiz gelirine sahipseniz hesap cüzdanınız
*Çiftçi iseniz çiftçi belgeniz sizden istenecektir.

Eğer kredi notunuz bir risk teşkil etmiyorsa veya bankalarla aranızda herhangi bir sorun yaşanmadıysa bankalar size kredi vermekte çekinmeyecektir.Kredi başvurunuza en kısa sürede olumlu dönüş yapılacaktır.


Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir