Burgan Bank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

By  |  0 Yorum

Günümüzde pek çok kişi nakit ihtiyaçlarını bankalardan kredi alarak karşılamaktadır. Eğer sizde Burgan Bankasına kredi başvurusu yaptıysanız ve kredinizin onaylanıp onaylanmadığını merak ediyorsanız, nasıl öğreneceğinizin cevabını, yazımızda bulabilirsiniz. Burgan Bank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını sizler için derledik.

Burgan Bank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme; Nakit ihtiyacı olan kişilerin kredi başvurusundan sonra onay süresi oldukça sıkıntılı bir dönemdir. Kredinin çıkıp çıkmadığını anlama sürecinin uzun olması, kişileri meraklı bir bekleyiş içine sokmaktadır. Ancak Burgan Bank kredi başvuru sonuçlarını aynı gün içerisinde müşterilerine bildirmektedir. Başvurunuz sonrasında iletişim sorunu olmasından dolayı hala bankadan herhangi bir cevap alamadıysanız, bankanın müşteri hizmetlerini telefon ile arayarak başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Burgan Bank müşteri hizmetlerine 0 850 222 0 222 numarasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra T.C kimlik numaranızı iletmeniz, başvuru sonucunu almanız için yeterlidir. Aynı zamanda, Burgan Bank şubelerini bizzat ziyaret ederek de başvuru sonucunu öğrenmeniz mümkün. Burgan Bank başvuru sonucunuzu bu şekilde öğrenebileceğiniz gibi eğer, krediniz onay almadıysa ve neden onaylanmadığını merak ediyorsanız da bu yollarla ret sebebini öğrenme şansına sahipsiniz.

Burgan Bank’ın resmi internet sitesi mevcuttur ancak internet sitesinden sadece kredi başvurularınızı yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı aracılığıyla Burgan Bank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme imkanınız bulunmamaktadır.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir