Bankalar Haricinde Hangi Kurumlar Kredi Veriyor ?

By  |  0 Yorum

Nakde ihtiyacınız olduğunda ilk başvurduğunuz yer bankalardır ancak bankalarla aranız bozuksa, avukat takibine takıldıysanız başka kurumlardan kredi almak istersiniz. Peki Bankalar Haricinde Hangi Kurumlar Kredi Veriyor ?
Esnaf kefalet kooperatifleri bunlardan biridir. Eğer esnafsanız bankalardan daha cazip kredi oranları ve daha uzun vadelerle bu kredileri çekebilirsiniz.

Oyak ise ordu yardıklaşma kurumudur ve ordu mensubu olan kişilere uygun kredi faiz oranları ile kredi vermektedir. Fakat oyakbank satıldığı için eskisi kadar rağbet görmemektedir.

Peki devlet memurlarına Bankalar Haricinde Hangi Kurumlar Kredi Veriyor ? Polsan polislere, ilksan ise ilk okul öğretmenlerine kredi veriyor. Yapılan son düzenlemeler gereği ilksan’a tüm öğretmenler üyelik yaptırabiliyor, dolayısıyla öğretmen olmanız kafi gelecektir.

Koç finans ile taşıt ve emlak kredisi alabilmeniz mümkün. Bunun için koç finans sitesinden online form doldurmanız başvurunuzun ilk adımı olacaktır. DD Mortgage ile konut kredisi temin edebilirsiniz. Bunun içinde 444 77 33 nolu telefondan başvuru yapabilmeniz mümkündür.

Tüm bu kredilerin bazı özel şartlarını da elbette taşımanız gerekiyor. Zira bu özel şartları taşıyorsanız kredi almanız zor olmaz. Fakat sürekli takibe takılıp yığınla borcu olanlar için bu sistemlerde fayda getiremeyebilir. Bankalar Haricinde Hangi Kurumlar Kredi Veriyor sorusu aklınıza geldiğinde aslında yine en güvenli kurumlar bankalar olacaktır. Eğer memur değilseniz, net bir güvenceniz yoksa hiç bir kurum kredi vermeyecektir.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir