Aynı Gün Hizmet Veren Özel Profilo Servisi

By  |  0 Yorum

Çamaşır makineleri, buzdolapları ve bulaşık makineleri modern toplum yaşantısında beyaz eşya teknolojisi sınıfında en fazla kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Her ev işinin daha kolay şekilde yapılabilmesine ve yaşam standartlarının daha yüksek kriterlere bürünmesini sağlayan günümüzün Profilo beyaz eşya teknolojileri ile tam performanslı, uzun süreli bir kullanım elde edilebiliyor. Ancak söz konusu ürünlerin kullanımları esnasında meydana gelen çeşitli olağandışı faktörlere bağlı olarak çeşitli problemlerde söz konusu olabiliyor.

Profilo markalı beyaz eşya ürünlerinin kullanımı sırasında genel temizlik ve filtre kontrolü gibi uygulamaların dışında kesinlikle herhangi bir müdahalede bulunulmaması gerekir. Aksi halde bulaşık makinesinde çok ciddi problemlerin meydana gelmesi söz konusu olabileceğinden en doğru müdahale için Profilo Servis merkezinin uzman teknikerlerinden yardım alınması gerekir.

Bölge genelinde her zaman tama donanımlı servis araçları ile faaliyetlerini sürdüren Profilo Servisi merkezi, tüketicilerden gelen beyaz eşya arıza bildirimleri için en kısa zaman dilimleri içerisinde yanıt sağlayabiliyor. Uzman teknikerlerin görev aldığı gezici servis araçlarının tam donanımlı olması sayesinde gerekli olan müdahalelerin zaman kaybı yaşanmadan yerinde servis hizmetleri çerçevesinde gerçekleştirilmesi sağlanıyor.

Bu sayede son derece süratli şekilde Profilo markalı beyaz eşya ürünündeki arızanın en yüksek kalite standartlarına uygun olarak giderilmesi ve böylelikle her kullanımda arıza onarım sonrası süreçte dahi yüksek verimliliğin elde edilebilmesi sağlanabilmektedir. Üstelik bu hizmetlerle 1 yıllık garanti desteği de alınabiliyor.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir