Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu

By  |  0 Yorum

  • AKBANK KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU

Ülkemizin gözde bankalarından biri olan Akbank müşterilerini her alanda memnun etmeye dikkat eden bankalardan da birisidir.Yıllardır kazandığı güvenle çalışmalarını titizlikle yürüten Akbank müşterilerine sunduğu rahat alışveriş imkanları,uygun ödeme koşulları ve düşük faiz oranlarıyla da dikkat çekiyor.Akbank’ın en çok dikkat çeken ürünlerinden birisi de kredi kartı.Kolay başvuru seçenekleriyle kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz Akbank’ın başvuru sonucunu öğrenmek isteyenlere de sunduğu birçok imkan var.


  • AKBANK KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCUMU NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

kredi-karti-basvuru-sonucumu-nasil-ogrenebilirim

Akbanka kredi kartı başvurusu yaptınız ve sonucunu öğrenme istiyorsanız Akbank bunun için size birçok yöntem öneriyor.Bu yollardan birisi başvuruyu yaptığınız şube ile iletişime geçmek.Şubeye giderek vatandaşlık numaranızı verip başvurunuzun ne durumda olduğunu öğrene bilirsiniz.

Başvuru sonucu öğrenmenin ikinci bir yolu ise Akbankın telefon bankacılığını kullanmak.444 25 25 numaralı telefondan müşteri hizmetlerine bağlanıp vatandaşlık numaranızı vererek başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.
Bunun dışında sizin başvuru yaparken verdiğiniz iletişim numarasından banka yetkilileri sizi arayıp başvuru sonucunu bildireceklerdir.Eğer sizi arayıp bir bilgilendirme yapılmadıysa Akbank resmi internet sitesine girerek de başvuru takip yoluyla başvuru sonucunuzu öğrenmeniz mümkün.

İletişim numarası dışında eğer başvuru yaparken bir mail adresi verdiyseniz başvurunuzda gerekli incelemeler yapıldıktan sonra bu mail adresi yoluyla size yine bir mail atılarak başvuru sonucunuz hakkında bir bilgilendirme yapılacaktır.

Bunların dışında internet bankacılığını da kullanabilirsiniz.Eğer internet bankacılığına girdiğinizde kartınız aktif edilmiş ve limitiniz tanımlanmışsa başvuru sonucunuz olumlu sonuçlanmış ve kartınız kullanıma hazırdır.


Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir