Akbank Kredi Başvurusu

By  |  0 Yorum

  • AKBANK KREDİ BAŞVURUSU

akbank-kredi-basvurusu

Bütün bankalar gibi Akbank da daha fazla müşteri çekmek amacıyla çeşitli kredi imkanları sunmaya başladı.Akbank’a kredi başvurusunda bulunarak alacağınız krediyle ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.İhtiyaç,konur ve araba kredisi gibi genel bilinen kredilerin yanı sıra Akbank ta çok daha çeşitli kredi imkanları da mevcut.Bunlara örnek olarak tatil,eğitim ve dekorasyon kredilerini de ekleyebiliriz.Bu çeşitli kredilerin yanı sıra Akbank esnek ödeme koşulları,indirimli faizleri ve dosya masrafsız kredileriyle de müşterilerini memnun etmeye çalışıyor.


  • AKBANK KREDİ BAŞVURUSU İÇİN GEREKEN EVRAKLAR NELERDİR?

kredi-basvuru-icin-gerekli-evraklar

Akbank’a kredi başvurusunda bulunduğunuzda istediğiniz kredi türüne göre sizden istenen evraklarda değişiklik göstermektedir. Eğer ihtiyaç kredisi için başvurduysanız;ikametgah,gelir belgesi ve nüfus cüzdanınız, Araba kredisi için başvurduysanız;ihtiyaç kredisi evraklarının yanı sıra sıfır bir arabaysa proforma fatura,ikinci el arabaysa aracın ruhsatını, Konut kredi almak istiyorsanız;yine ihtiyaç kredisindeki evrakların yanında alınacak konutun tapusunu götürmeniz gerekmektedir.


  • NASIL AKBANK KREDİ BAŞVURUSU YAPABİLİRİM?

Akbank kredi başvurularını şubelerden yapabileceğiniz gibi internet bankacılığından resmi internet sitesine girerek veya telefon bankacılığından da yapabilirsiniz.


  • AKBANK DİREKT KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Eğer bir Akbank müşterisiyseniz Akbank’ın resmi internet sitesi üzerinden 36 ay vade ile 15.000 TL ihtiyaç kredisini hemen alabilmeniz de mümkün.Bunun için yapmanız gereken resmi internet sitesine girerek Direkt Kredi butonuna tıklamak.Eğer şubeden başvuru yapmak istiyorsanız yanınızda gelir belgeniz,TC kimlik numaranız ve ikametgah gösteren bir belgenizin olması gerekiyor.


Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir