Acil Nakit

By  |  2 Yorum

  • ACİL NAKİT

Günümüzde yaşam şartlarının zorluğu nedeniyle insanlar geçim sıkıntısı geçmekteler.Bu yüzden sık sık nakit para ihtiyacı duyulmaktadır.Acil nakit ihtiyacının karşılanması için resmi ve resmi olmayan bir çok yöntem vardır.Bunların içinden daha sonra sıkıntıya düşmemek için sizleri zor durumda bırakmayacak yöntemleri seçmenizde fayda var.


  • NASIL ACİL NAKİT BULABİLİRİM?

nasil-acil-nakit-bulabilirim

Acil nakit bulmak istiyorsanız ilk önce güvenilir bir kişiliğe sahip olmanız gerekiyor.Resmi kurum olmayan tefecilerin bile bu duruma çok dikkat ettiklerini söyleyelim.Bu kişilerin eline düşmektense bir bankaya giderek nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Eğer acil nakide ihtiyacınız varsa kredi notunuz düşük veya kırmızı kalem yemediyseniz bankalardan kredi çekme imkanınız var.Ancak bu şekilde alamıyorsanız ve SGKsız çalışıyor olsanız da size kredi verecek bankalar var. Bu bankalar arsa ve ev ipoteği olan veya kendi işyerinize sahip iseniz kredi açabilen bankalardır.Bu bankalardan kredi almak istiyorsanız daha önce bu bankada bir hesap açtırıp arada işlem yapmalı,faturalarınız için otomatik ödeme talimatı vermelisiniz.Bu şekilde kredi notunuz yükselecektir.
Banka yönteminin dışında başka nakit bulma yolları da var.

*2000 3000 TL kadar bir paraya ihtiyacınız varsa kredi kartsız taksitli alışveriş yapan bir noktaya giderek telefon pc gibi elektronik bir alet alıp bunu uygun bir alıcıya satabilirsiniz.Böylece anlık nakit ihtiyacınızı karşılamış olursunuz.

*Daha yüksek miktarda paraya ihtiyacınız varsa tefeciler gibi sağlam olmayan kişilere gitmek yerine eşe dosta başvurmanızda fayda var.Altın veya nakit borç isteyerek daha sonra sonra ödeyeceğinizi taahhüt etmelisiniz.

*Belirli bir ücret karşılığı yardım edebileceğiniz veya çalışabileceğiniz fırsatları araştırın.Bunlar gündelik işler veya el işleri olabilir.

*Bunların yanı sıra daha sonra kendiniz taksitli ödemek koşuluyla faturaları hattınızla kampanyadan faydalanarak telefon alıp isteyen kişilere satabilirsiniz.


 

1 Yorum

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir